Kilka słów o mnie


Kiedy rezerwujesz fotografa ślubnego, nie kupujesz tylko zdjęć ze swojego ślubu. Inwestujesz swoje zaufanie i pieniądze w osobę, która będzie obserwować sytuację i z troską o najdrobniejsze szczegóły kreować zestaw obrazów, które będą częścią Twojej historii rodzinnej. Oto trochę informacji o mnie i miejscu, w którym jestem w życiu.

Przede wszystkim jestem profesjonalnym fotografem. Pracuję tak, aby nie zawieść Waszych oczekiwań. Skutecznie zdobywam kadry, które są świetną pamiątką i do których chętnie powrócicie. Kilkuletnie doświadczenie potwierdzone portfolio, daje gwarancję, że nie zawiodę Was efektem mojej pracy.

Używam sprzętu z najwyższej półki, co pozwala mi na fotografowanie w ekstremalnych warunkach oświetleniowych nawet bez używania lampy błyskowej. Daje to Wam dodatkowy komfort i pozwala się odprężyć. Pracuję dyskretnie, lecz zawsze w razie potrzeby służę radą.

Wiele osób z branży foto-video wybiera mnie na fotografa podczas swoich uroczystości i myślę, że to jedna z najlepszych rekomendacji.